TOVÁRNA

Náš vývoj a výroba jsou rozděleny mezi Evropu a Asii. Tým profesionálů s více než 20 lety zkušeností v tomto odvětví je zodpovědný za provádění úplného vývoje produktu.

Naší hlavní hodnotou je udržovat kontrolu nad sledovatelností produktu, aby bylo možné nabídnout nejvyšší kvalitu s nejlepší optimalizací nákladů.

Technický tým odborníků, rozdělený do 4 zemí, odpovídá za koordinaci celého výrobního řetězce, aby zajistil jeho dokonalé fungování.

VÝVOJ

Vývoj našich produktů probíhá výhradně ve Španělsku. V naší centrále působí tým složený z interních zaměstnanců a externích spolupracovníků, který je zodpovědný za vývoj našich nových modelů a uplatňování nových vylepšení, která jsou pak v továrně integrována do stávajících modelů.

SHIRO CREATIVE

Od roku 2015 máme Shiro Creative, nové oddělení tvořené výhradně interními zaměstnanci, návrháři s velkými zkušenostmi v oblasti motocyklů a módy.
Naši agenti po celém světě jsou zodpovědní za konceptualizaci trendů v každé zemi a jejich přenesení našim vývojářům, aby je zhmotnili v našich produktech.

Zrození Shiro Fashion, módní nástavby inspirované přehlídkovými moly nejlepších návrhářů, nám nabízí možnost oslovit širší okruh zákazníků a přináší nový způsob, jak si užít svou motocyklovou helmu, jako doplněk ke zvolenému vzhledu, který vám umožní být módní s maximální bezpečností.

KVALITA

V každém z výrobních závodů je přítomen technik kvality, který je odpovědný za kontrolu kvality výroby a aby ověřil, zda jsou splněny normy stanovené značkou. V každém logistickém centru je kontrola kvality prováděna náhodným validačním systémem. V současné době máme 0,02% reklamací, což je velmi nízká úroveň, která nám umožňuje nabízet 5 letou záruku na všechny naše helmy.

HOMOLOGACE

Kromě nezbytných schválení pro prodej našich produktů podrobujeme mnoho našich přileb testům prováděným IDIADA Applus, celosvětovým certifikátorem pro automobilový průmysl, které poskytují přidanou hodnotu v bezpečnosti našich přileb.